قالیشویی ستاره شهر ابتدای صفحه
www.iranbastancarpet.ir

روش پرداخت

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سایت قالیشویی ستاره شهر
1. پرداخت اینترنتی
این شیوه از پرداخت، با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب امکان پذیر می باشد. بانک های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات و صنعت و معدن و بانک سینا و...
از جمله بانک هایی هستند که با ارائه کارت های عضو شتاب، امکان پرداخت اینترنتی را برای شما فراهم می نمایند.
برای انجام پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی، پس از ورود به صفحه پرداخت اینترنتی به ثبت اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود به شرح ذیل نیاز دارید.
شماره 16 رقمی
این عدد به صورت تفکیک شده به روی کارت بانکی شما با حروف درشت درج شده است.
رمز دوم
رمز دوم خود را پس از اخذ کارت بانکی و با مراجعه به دستگاه های خدپرداز صادر کننده کارت بانکی خود، دریافت خواهید نمود. بدین ترتیب که کارت خود را در دستگاه خودپرداز (ATM) وارد نموده و به بخش تغییر رمز بانکی رفته با انتخاب یک گزینه 5 تا 12 کاراکتری، رمز خود را شخصاً انتخاب نمایید.
کد اعتبار سنجی دوم یا CCV2
این رمز به صورت عددی سه یا چهار رقمی بر روی کارت بانکی شما درج گردیده است.
تاریخ انقضای کارت
تاریخ انقضای کارت به عنوان آخرین اطلاعات خواسته شده در درگاه پرداخت اینترنتی، بر روی کارت بانکی شما درج گردیده است که می بایست آن را نیز در بخش مربوط وارد نمایید.
شماره حساب قالیشویی ستاره شهر :
شماره حساب:0205747885004 بانک ملی به نام سعید رمضانژاد
شماره کارت:5019-2970-9971-6037

شماره کارت: 4312-0238-0611-6221 بانک پارسیان به نام سعید رمضانژاد
2. پرداخت در محل
قالیشویی ستاره شهر به منظور اطمینان خاطر و رضایتمندی آن دسته از مشتریانی که کما فی السابق تمایل به پرداخت در محل تحویل دارند، این امکان را فراهم نموده تا مشتریان محترم به یکی از دو روش زیر جهت پرداخت اقدام نمایند.
3.پرداخت با کارت بانکی
ویزیتورهای قالیشویی استاره شهر مجهز به دستگاه های کارت خوان سیار (POS) می باشند، بدیهی است با استفاده از کارت های عضو شتاب به راحتی می توانید عملیات پرداخت را انجام و نسبت به پرداخت و تسویه فاکتور خود اقدام نمایید.
جهت سهولت در پرداخت، پیشنهاد می شود پرداخت و تسویه فاکتور خود را با یکی از گزینه های ذکر شده انجام دهید. با این حال به منظور احترام به درخواست آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی دارند، می توانید همزمان با دریافت فرش ها در محل، نسبت به پرداخت نقدی و تسویه فاکتور خود اقدام نمایید.
مشتریانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق (GAT Way) قالیشویی ستاره شهر و یا پرداخت در محل را ندارند می توانند قبل از تحویل فرش های خود مبلغ فاکتور خود را به شماره کارت های قید شده، کارت به کارت نمایند.جهت پرداخت کارت به کارت می توانید از تمام دستگاه های عابر بانک (ATM) در سطح شهر استفاده نمایید. پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی پرداخت شما بوده و نیازی به تماس مجدد و ارسال اطلاعات نمی باشد.
پیشنهاد ستاره شهر پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سایت قالیشویی ستاره شهر می باشد